Saç dökülmesi yaşayan bir çok kişinin tek hayalidir saç ekimi. Bu nedenle bir çok kişi saç dökülmesinden dolayı saç ekimi yaptırmak ister. Saç ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz kesinlikle kalitesi ve başarılı saç ekimi merkezlerini seçmeye özen göstermelisiniz.

Kaliteli saç ekimi merkezi seçmenizi tavsiye etmem nedenimiz, saç ekimi dikkatsiz ve deneyimsiz kişiler tarafından gerçekleştirilirse ekilen saçlar tekrar dökülebilmektedir. Saç ekimi uygulaması için ilk olarak ekim yaptıracağınız saç ekimi merkezini seçiniz. Devamında saç ekimi için başvurunuzu yapınız. Saç ekimi operasyonunda sonra tekrar dökülebilir fakat kendine emin olan doktorlar ve saç ekimi merkezleri size bunun garantisini verirler. Saç ekimi operasyonu hijyenik bir ameliyathane ortamında dikkatli bir şekilde gerçekleştirilirse ekilen saçlar tekrar dökülmeyecektir. Saç ekimi ameliyatları steril ortamlarda lazerli makinelerle yapılmaktadır.

Saç ekiminden sonra ekilen saç köklerinin tekrar dökülüp dökülmeyeceği hakkında doktorunuza danışarak daha detaylı bildi edinebilirsiniz. Saç ekimi operasyonundan önce aklınıza takılan soruları kesinlikle sorunuz ve daha sonra saç ekimi uygulamasına karar veriniz. Bu sayede aklınızda en ufak bir soru işareti kalmadan ve gönül rahatlığı ile saç ekimini gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız.

Saç ekimi fiyatları, doktor, il, ilçe ve saç ekimi merkezine göre değişiklik göstermektedir.