Esteface Saçekimi ve Estetik Merkezi hizmetinde uzun süredir saç ekim ve estetik üzerine ciddi başarılar yakalamış ve kısa zaman içersinde çok sayıda müşteri potansiyeline ulaşmış kaliteli bir saç ekim ve estetik merkezidir. Saç ekim merkezimizde çalışanlarımız ve doktorlarımız sağlık bakanlığından onaylı işinde tecrübeli profesyonellerdir.Merkezimizin misyonu daime kaliteli hizmet vermek ve uzun süreli sağlıklı çözümler üretmek olmuştur.Sağlık konusunda çok titiz olan saç ekimi merkezimiz teknolojidende yararlanarak çok çeşitli çalışmalar vermektedir. Fue saç ekim tekniği ile kalıcı orjinal estetiğe önem veren çözümler sunarak alanında son derece başarılı olmuştur.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Hasta hakları tıp etiği ve hukuk kurallarına uygun hizmet vermek.
Tam kamsapmlı,Uluslar arası standartlarda kaliteye sahip saç ekimi Hizmetini en uygun fiyatlarla geniş kitlelere ulaştırmak.
Daima Hasta Odaklı,Profesyonel,kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
Düzenli olarak tıp literatürlerini yakından takip etmek.
Ülkemiz de ve yurtdışındaki bilimsel toplantılara katılmak.
Toplumlumumuzdaki sağlıklı estetik bilincinin oluşmasına katkıda bulunmak.
İş ilişkisi içinde bulundugumuz tüm kurum ve kuruluşlarla,kaliteli hizmet ve dürüstlük çerçevesinde çalışmak.
Kliniğimizde bulunan tüm donanımın eksiksiz olması gerekliliğinin bilinciyle son teknoloji cihazlarla donatılan Esteface Saç Tedavileri ve Estetik Merkezi olarak bilimsel,disiplinliciddi ve akademik vizyonu hizmet anlayışı ile sektörde referans merkez olmayı hedeflemektedir.

İletişim Bilgileri

Zuhratbaba Mah. Zuhratbaba Cad. Par Apt 10/14 Bakırköy İstanbul/TURKEY

Görkem Uz (Esteface Saçekim Kordinatörü)
Telefon: 0554 537 16 26

Web: esteface.com
Email: info@esteface.com