FUE yöntemi fiyatı nedir?

Evet, bugün ki yazımızda başlıktan anlaşılacağı üzere saç ekiminde FUE yönteminin fiyatlandırmasını anlatacağız.

FUE yöntemi de her kesimin yaptırabileceği bir şekilde, yani öyle çok maddi anlamda yüksek fiyatlara yapılan yöntem değildir artık. Bundan hemen hemen 5 yıl önce 7 – 8 bin Eurolara yapılıyordu ama artık o fiyatlar tarih oldu. Artık her kesim yaptırabilmekte.

FUE yöntemi saç ektirme fiyatları

FUE yöntemiyle bir kere yön kaybı ihtimali olmuyor, saçınızı istediğiniz yöne yatırabiliyorsunuz ve tarayabiliyorsunuz üstelik hiç kimse saç ektirdiğinizi anlamıyor. Örneğin FUT yönteminde oyuncak bebek saçları gibi bir yerden 5 – 6 tane çıkar. Tabii ki bu örneğimizde FUT tekniğini kötülemek değil amacımız çünkü bunu gerektiriyordu o zaman teknoloji. Ayrıca şunu da bilmemiz gerekir ki FUE yöntemi daha ileri teknolojilerde olan bir yöntem olup FUT yöntemine göre daha sağlıklı sonuçlar veren bir yöntemdir ve daha çok tercih edilir hem doktorlar hem de hastalar tarafından.

İster FUE yöntemi ile ister FUT yöntemi ile saç ektirin öncelikle ücret bilgisini sağlıklı almak isterseniz saç ekimi yapan klinikler ya da saç ekimi merkezlerine başvurun yaklaşık şu an için FUE yöntemi ile greft başı 1 Euro gibi bir fiyat alınmaktadır.