Saçlarınız seyrek, saçlarınızın sadece ön hattı dökük,yada saç şeklinizden memnun değilsiniz.Saç ektirmeyi düşünüyorsunuz ama saçınızı kestirmek istemiyorsunuz.Saç ektirmeyi düşünüyorsunuz ama kimse bilmesin istiyorsunuz.Yoğun iş temponuz var senede 1 haftalık tatili bu operasyonla doldurmak istemiyorsunuz.Bunların hepsi moralinizi mi bozuyor ,merak etmeyin 4-5 saatinizi ayırarak saçınızı kesmeden üstelik kimsenin anlamayacağı bir şekilde saç ekimi olabilirsiniz.

Saç ekiminde son teknoloji mikro motor yöntemiyle saç ekimi idi. Yani tek tek saç köklerinin (greftlerin) toplanıp tek tek ekilerek doğal sonuçlar elde etmekteydik. Fakat saçı kesmeden saç ekmek  yoğun iş temposunda çalışan bay ve bayanların,ünlülerin yada saç ektirmek isteyen kişilerin en büyük rahatlığı oldu.

No-cut (Saçı kesmeden saç ekimi) nasıl yapılır.

Saç ekiminde ilk önce donor alan tespit edilip lokal anestezi   ile  3-4 dakika içinde uyuşturulur. Bu  bölgeden greftleriniz (kökleriniz) gizli bir şekilde toplanır.Saçınızın eksik seyrek bölgesi uzmanlar tarafından çizilir.Bu bölge lokal anestezi ile uyuşturulur. Açılan kanalların içine greftler (kökler) yerleştirilir. Kesilmeyen saçlarınızla ekim yapılan bölgöler tarak yardımıyla gizlenir.Böylelikle saç ekimi yaptırdığınız anlaşılmaz.

Saçı kesmeden saç ekimi çok uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir konudur. Herkes bu yöntemi yapıyoruz dese de lütfen seçtiğiniz kurumun daha önce yapılmış en az 10-15 vakasını görün. Mümkünse bu kişilerle konuşun.Aksi takdirde sonuç hüsranla sonuçlana bilir.

No Cut saç ekimi yönteminin size uygun olup olmadığını öğrenmek için iletişim formunu doldurabilirsiniz