sac ekimi bilgisiSaç Ekimi hakkında detaylı bilgileri web sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Fuesac.com sitemiz saç ekiminin nasıl, hangi ortamlarda gerçekleştirildiğini sizlere anlatmaya çalışacaktır.

Öncelikle saç ekimi operasyonu steril bir şekilde hastane ortamında tam donanımlı ameliyathane de yapılması gereken bir operasyon olup, ameliyathanenin temizliği çok ve çok önemlidir. Çünkü; saç ekimi ameliyatı sırasında kafa derisinde açılan gözenekler aşırı derecede dış ortamdan etkilendiğini bilmenizde fayda var. Operasyon öncesinde ve sırasında plastik cerrahımızdan çekindiğiniz, öğrenmek istediğiniz tüm soruları sormanızda önemli bir unsurdur.

Saç ekimi öncesinde bilgisayar ortamında sizin fotoğraflarını çekerek bilgisayarla operasyon sonrasında nasıl görüneceğini en yaklaşık bir şekilde göstermektedir. Ne kadar? saç kökü ekleneceği, hangi tür bir yöntem kullanılacağı, ne kadar sürede saçlarınız çıkacağı gibi sorularında yanıtlarını plastik cerrahlara sorarak içiniz rahat bir şekilde saç ekimi yaptırabilirsiniz…