sac ekimi neredeBen her zaman biraz gerilemiş bir saç çizgisi vardı ama ben 32.I ön biraz zayıflamıştı ki oğlum doğdu hemen sonra fark etmeye başladı döndü kadar herhangi bir daha geri gitti asla ve ben bir parça vardı Sadece benim ön saç çizgisi gerisinde incelme. Ben Bunu durdurmak için neler yapabileceğini bilmek istediği gibi bu sadece üç yıl önce o zaman ben bu konuda gitti ve orada benim saç nakli araştırma başladı bu konuda bir şeyler yapmak zorundaydı ve biliyordu. O zaman benim bir reklam gördüm klinik için bir yerel gazete, bu yüzden onları çağırdı ve bana bazı tavsiyeler verdi Bay Malcolm Mendelsohn konuştu ve biz de kendi saç dökülmesi sorunu ile ilgili bana ne sunabilir kısa bir tartışma vardı.

O da, onun sonuçları ve düz kolaylığı, herhangi bir noktada Malcolm herhangi bir baskı vardı beni koymak onun tecrübe hakkında ona sormak eski bir hasta konuşmak için bana tavsiye etti. Ben o zaman yaptığı gibi bilmiyordum hepimiz eski hastalar için, delil ve gerçekleri onlardan herhangi bir organizasyon hakkındaki gerçeği anlatmak için iyi insanlar olarak ve orada deneyim olsun konuşmak gerekir.

Ben o aynı duygu ben vardı geçti olduğu gibi Söylediğim her şey ile ilgili olarak söylemeliyim ki bu kişi benim durum çok sempatik olarak adlandırılan. Biz o da onun prosedürü için belirgin Bulgular tartışılan evinde yaptım ve bana tüm bilgi ve bu konu üzerinde uzmanlık verdi ve ilgili HDHT & Malcolm Mendelsohn ve klinikte ekibi ile çok yüksek konuştu kadar tanıştı için anlaştılar ilk elden o da bana onun deneyimi doğrulamak için onun prosedürü resmi kanıt gösterdi.

Ana nedeni iyi ve doğal diye yapılan bir şey vardı düşündüğüm beklediği gibi saçları çekebilirdi, eğer bu kişi sormuştu hatırlıyorum (şimdi gülüyor) Ben daha önce de söylediğim gibi kadar bana yaptığı fotoğraf gösterdi kanıtlar.

Ben bana izin düşünmüyordu şimdi bile itiraf etmeliyim ama yaptı ve bana saçları olsa gidin ve yakından bakabilirsiniz izin yok bu yüzden bugüne kadar ne korkutuyorsun ya da kafasına herhangi bir kellik görebiliyordu. O başardığı şeyin gurur duyduğunu, onun prosedürü onun yeni kılların büyümüş iki yıl önce

O zaman ben bir dakika için böyle bir sonuç elde edebiliriz düşünmüyorum ama burada bunu kanıtlamak için delil oldu. Ayrıca onun prosedür hakkında konuştu ve o Malcolm ve ekibi alınan servis tarafından nasıl çok etkilendim.

Yardım almak için en iyi yoldur ve ben buradan tekrar hakkında bir şeyler yapmak ve tamamen kel sadece daha fazla ya da gerçekten uzaklaşıyorsun korkusu ile yapışmamış olduğunu bilmek hem bilgi olarak gerekli güven olduğunu itiraf etmeliyim. kanıtıdır.

O akşam ne yaptığını biliyordu ve% 100 tamamen beni ve benim kendi prosedürü rezervasyon ile kafa gitmek için o akşam karar verdi Eşim Margaret ile tam bir tartışma olduğunu evime döndüğümde.

Ne yazık ki sadece bir ay sonra büyük bir kalp rahatsızlığı dolayısıyla beklemeye üç yıl beklemek her şeyi koymak 32 büyük yaşta (dilate kardiyo miyopati) tanısı konuldu. O zamandan beri çok sayıda testleri ve tam olarak hayatımı devam ettirmek için uygun olduğumu bazı ilaç sonra kardiyolog tarafından tavsiye edilmiştir.

Bu süre zarfında bir sürü yoluyla şeyler düşünmek için zaman vardı ve ben bu yolla alabilir, daha sonra yapacağı ilk şey, saç dökülmesi problem.I bir ay sonra Malcolm bir çağrı verdi sıralamak olduğunu kendi kendime söz vermişti ve biz düzenlenmiş Manchester karşılamak için.

Biz, biz ne istediğini üzerinde konuştuk ve ne beklentilerini bana ne sunabilir da vardı ve bir çok rahat hiçbir baskı toplantısı vardı. Malcolm Birleşik Krallık’ta olduğu gibi kendi iş gezileri biri üzerinde söz bitmişti. O benim saç dökülmesi incelemiş ve o benim sorunum küçük olmasına rağmen o prosedürün fiyat bana tavsiye FUE oturumu ile bu sorunu gidermek ve yine onun sizinle iletişim kurmak için bana tavsiye bana herhangi bir baskı koymak vermedi tavsiye ve ne zaman I hazırdı.

Malcolm, bu toplantıda benim kalp koşullarının farkında yapıldı. Diye boşuna herhangi bir ödeme yapmadan önce bu yordamı olabilir tartışmak için geri döndüğümde onun cerrah ile özel bir toplantı düzenledi.

Bu aşamada ben bu adam güven bana açıktı. Malcolm bana anestezi adını verdi ve bunu ben istedim prosedür perfictly güvenli olduğunu cerrah tarafından önümüzdeki gitmek verildi vardı doğruladı. Ben cerrah Malcolms Takım bana daha fazla güven verdi onun bilgi ile doğru olduğunu teyit benim GP üzerine anestezik adı geçti.

Aile ve bana benim işlem yapılması ve Margaret Oğul ile birlikte alışverişe gitmek ve sıcak güneşin altında dinlenin Atina’ya 4 günlük bir tatil yapmak karar verdi. Sabah 00:40 indi ve sözünü Malcolm emin pick up ve otele bizi almaya vardı.

Otel temiz ve ben de yiyecek içecekler (her şeyden önce bir Scotsman) için iyi bir barın yanı sıra mükemmel değinmemiz gerekiyor bazı manzarası ile güzel bir çatı havuzu ile çok rahatlatıcı, çalışanlar çok misafirperver olduklarını Eğer, canlı bir gece olmasını istedik, o zaman da o olabilir bu olabilir sakin bir gece istiyorsa, neden orada olduğumu farkında, onlar büyük bir konukseverlik anlaşma ve büyük bir gizlilik ile kendimi ailemin tedavi.

Ben ne Malcolm, eski hastalarda% 100 doğru (eski bir hasta olduğumu söylemek gurur duyuyorum) o size ne söylüyor olsun kendi web sitesinde anlatacağız diye, size bu konuda sağlayacaktır reklamını olduğunu onaylayın. ve daha her yerde İngiltere ya da ABD’de çok daha iyi bir fiyata alacak.

Cerrah ve ekibi kendi oyunun üst kısmında ve klinikte kesinlikle lekesiz saç ekimi olduğunu doğrulayabilirim. Ben de prosedür bu rahattı aslında işlem sırasında uykuya daldı, ağrısız ve kolay olduğunu herkes emin olabilirsiniz, ben gerekli ise geri gelmek için tereddüt olmaz ama bu çok fazla değil gibi şüphe ihtiyaç duyulacaktır.

Ben kafamın arkasından kıllar tek tek çıkarılır vardı ve ben istedim ve onlara gerekli alan bulunuyor naklediliyor olduğu yapılan FUE prosedürü vardı. Ben zaten başlamıştır growing.In-aslında sadece başlangıç ​​için hazır ve bu sac ekimi yeni sağlıklı tüyler tamamen dolu benim saç çizgisi ön 2.500 yeni saçlar sadece 5 hafta ago.I ben memnun: Malcolm ve onun kliniği daha iyi hayatım tamamen değişti gibi.

Malcolm o o karşılar sizi en dürüst ve çalışkan bir adam ne diyor
ben aslında eve döndükten sonra Malcolm kendim ve ailemle birlikte kalmak zorunda, bu iş İskoçya’da buraya geri Malcolm nedeniyle oldu. Misafirperverliğini dönmek ve Atina’da aldığımız hoş geldiniz sadece iniş düşündüm.

Ben HDHT elde edilebilir ilk elden ne gördük ve ne yapılabilir ve ne değeri paranızı alacaksınız kanıtı. Bu son derece rekabetçi bir pazar ama HDHT seçerseniz büyük bir all-round, kaliteli hizmet ve sadece rakiplerini sunuyor fiyata sunmak isterdim bu deneyimi garanti olacaktır emin olabilirsiniz.

Alıntıdır