sac nakliSaç ekimi dünya çapında yaygınlaşan bir estetik haline gelmiş olup ve milyonlarca kişi tarafından uygulanmıştır. Saç dökülmesi neticesinde insanların başları kel olunca ve bu kellik insana son derece güvensizlik vermekle beraber, sürekli bir kusur olarak gibi görürler. Sizlerde saç nakli gibi sizleri estetik açıdan çok değiştircek bu operasyon için saç ekimi merkezlerini tercih ediniz. Saç ekimi günümüzde hemen herkesin duymuş olduğu estetiksel bir yöntemdir. Saç ekimi işlemi başarı oranı yüksek nadir işlemler arasında yer almaktadır. Saç ekimi işlemi kişini saçının yoğun olduğu yerden alınıp seyrek veya hiç olmadığı yere nakili işlemidir. Saç ekimi işlemi günümüzde uzman ellerde yapıldıktan ve az miktarda saçınız olması ile neredeyse garanti bir işlemdir. Uzman doktorların sizlerin saç durumuna göre ne kadar saç ekileceğini belirleyerek sizlere en iyi sonucu verebilmektedir. Estetik merkezlerinde saç ekimi işleminiz, çeşitli muayeneler sonucunda belirlenmektedir. Estetik merkezleri sizlerin saç derisini ve yapısını önceden tespit ederek sizlere olumlu veya olumsuz olarak seçenekler sunmaktadır. Saç ekimi işleminde estetik merkezlerinde işleminiz garantidir. Yani saç ektirdim ama çıkmadı gibi bir sonuç olmamaktadır. Saç ekimi işlemini en iyi şekilde gerçekleştiren cerrahlar sizlere en iyi sonucu vermektedir. Ancak saç ekimi işleminden beklentiniz eski saçlarınıza kavuşmak ise bu beklentiniz boşa çıkmaktadır. Çünkü saç ekimi işlemi sizleri kellikten kurtarabilir ancak eski saçlarınıza kavuşturamaz!.

sac ekimleri
Saç nakli dediğimiz olay kişinin kendi saçının kel olan bölgelere ekilmesidir. Saç nakli uygulaması kesinlikle hastane ortamında ve plastik cerrahi tarafından yapılması gerekmektedir. Başarılı bir saç nakli operasyonu için bu dalda uzman saç ekimi merkezi seçmeniz yeterli olacaktır. Sizlerde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız eğer saç ekimi giderek uzman doktorlardan bu konu hakkında tüm detayları alabilirsiniz. Saç ekimi ve saç nakli ameliyatları ile ilgili her türlü sorularınızı doktorlara yöneltebilirsiniz.

Saç ekimi tıbben kıl kökü nakli olarak da adlandırılır. Saç ekimi, saçların yoğun olduğu bölgelerden (ense ve yan kısım genelikle gögs bölgesindede alınabilir) alınan saç köklerinin nispeten daha seyrek olan boş bölgelere ekilmesi işlemine verilen addır. Saç ekimi kişinin kendi dokusunun(kıl kökü) başka bir bölüme aktarılması şeklinde yapılan organ (transplantasyonu) naklidir.

saçekimGünümüz cerrahi teknolojisinde saç ekimi işlemi ile doğal görünümler elde edilmesi mümkün hale gelmiştir. Saç dökülmesi ile kişilerde oluşabilecek çeşitli psikolojik ve sosyal yaşamdan uzaklaşma gibi durumlar saç ekimi sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.
Ve kişiler yeni kazandıgı estetik görüntü ile çok daha mutlu olmaktadırlar.

istanbul sac ekimiİstanbul merkezli saç ekim klinikleri de saç ekiminde uzman personelin yanı sıra şehir dışındna gelen misafirler içinde konaklama yerleri bulunmaktadır. İstanbul’da faaliyet gösterdikleri halde tüm Türkiye genelinde müşteri potansiyellerine sahip olan firmalar yılların getirdigi tecrübe ve güven ile siz degerli müşterilere daha gelişmiş bir şekilde hizmet vermek için faaliyetlerini sürdürmekteler.
Saç ekiminde son olarak gelişmiş bütün teknolojileri takip etmekte olan istanbul saç ekimi merkezleri her türlü saça uygun tahliller yapıldıktan sonra saç ekimi işlemlerine geçilmektedir. Saç ekimi son yıllardaki gelişmi açısındanda dünya üzerindeki potasiyelini arttırmaktadır.