sac ekimi yorumlari fueSaç ektirenlerin yorumları ; saç ekimi yaptırmış olanlarla birebir yapılan mülakatlar sonucu göstermiştir ki özelikle fue yöntemi ile yapılan saç ekimi çok daha doğal ve estetik açıdan tatmin edici; fut yönteminde malesef yer yer kötü izlenimler mevcut olmaktadır. Saç ekimi yaptıranların bir çoğu ilk günlerde tedirgin olsada aradan geçen zaman içinde saç ekimi yaptırdıkları için fazlası ile mutlu olmuşlardır. Sonuç’ta saç bir erkekeğin veya bir kadının en önemli aksesuarıdır.
Saç ekimi sonrası insan psikolojik olarak çok daha rahatlar ve görsel açıdan kendine güvenini kazanır. Günümüzde saç ekimi fiyatlarınında çok makul düzeylerde olması ile birlikte gelen olumlu yorumlar’da etkisi ile birlikte bir çok kişi saç ektirmeye karar vermiştir.

sac ekimi yorumlari -fuesacBunda en önemli unsurlardan birisi’de saç ekimi operasyonun herhangi bir risk içermemesisdir. Çok basit operasyonlarda bile bir çok tehlike mevcut iken saç ekimi’nin şu ana kadar herhangi bir zararlı etkisi gözlenmemiştir. Genlikle saç ekimi yorumları olumludur.