Saç ekimi fiyatları ne kadar dır? Saç ekim fiyatları’nı internet sitelerinde vermek Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yasaktır. Saç ekimi fiyatları ücretleri için konu ile alakalı merkezler ve hastaneler ile görüşmeniz gerekir. Burda yer alan bilgiler tanı ve tedavi amacı olarak kullanılmaz.

Saç ekimi ücretini araştırırken şu konulara dikkat etmek gerekir;
Telefonla veya e maille saç ekimi fiyatı sorulduğunda ”fiyatı sizi görüp test yaptıktan sonra verebiliyoruz” deniyorsa bu sizi klinikte razı etme amaçlı olabileceğini düşündürmelidir çünkü gerek FUE gerekse FUT yönteminde saç ekimi ücreti yaklaşık bellidir.
”Ücretlerimiz 700 dolardan başlıyor” deniyorsa bu da sizi kliniğe kadar çekebilmek için hazırlanmış bir plan olabilir.
”saç ekimi fiyatımız 2500” euro deniyorsa bu ”biz üst düzey müşteriye hizmet veriyoruz” anlamına gelebilir
”FUE ve FUT saç ekimi aynı fiyat” deniyorsa size belli bir süre ayrılacak anlamına gelirki bu süre zarfında FUE ile kaç kök ekileceği konusunu netleştirmelisiniz çünkü FUE tekniğinde yarım saatlik bir seansta 100 kök ekilebileceği gibi 10 saatlik bir seansta 4 000 kökte ekilebilir. Bu kadar değişken bir uygulamada sabit bir fiyat verilmesi tereddüt oluşturabilir.
Sonuç olarak Türkiyenin ekonomik gerçekleri göz önüne alındığında FUE ile saç ekimi fiyatının tahmini 1 euro civarında olması makul görünmektedir. Bundan çok ucuza yaptırdığınızda ekim kalitesinden emin olamazsınız. Çok ucuza kalitesiz bir ekim yaptırmak yerine aynı paraya seyrekte olsa uzman doktora ekim yaptırmaya çalışmalısınız.

Online araçlardan Biz sizi arayalım forumunu kullanarak istediğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.
saç ekimi 3000 bin greft, 4000 greft, 5000 greft ,2000 greft. saç ekimi fiyatı sayfası